На лікування до Львова доправили 12 військовослужбовців, які були поранені в зоні АТО.

До військово-медичного клінічного центру Західного регіону літаком з Дніпра доправили 12 військовослужбовців, які були поранені в зоні АТО. Усі бійці в стані середньої важкості.   

“Спершу вони пройшли через мобільні госпіталі в зоні АТО, потім проходили лікування в обласній клінічній лікарні ім. Мечникова у Дніпрі, — розповів Олександр Поронюк, начальник Західного регіонального медіа-центру Міноборони України. — Тобто поранених до Львова доправляли вже у стабільному стані.

Цей механізм у нас давно відпрацьований. Усіх бійців забезпечено медикаментами, харчуванням. Допомагають пораненим і волонтери, які діють при госпіталі”.   “Враховуючи пору року, не вімовимся від води негазованої або слабогазованої, — каже Світлана Сидоренко, координатор волонтерської сотні Львова.  — У госпіталі приблизно 200 бійців, тож така допомога не буде зайвою.

Якщо є змога, можна принести печива, кави, засобів до гоління і після гоління, якийсь легкий одяг — шорти тощо. З понеділка буде потреба в кисломолочних продуктах. Стосовно медикаментів та медичного обладнання, то наразі в госпіталі все потрібне є”.


Загрузка...