Як купити теплицю без обману

Середньостатистичний покупець хоче купити теплицю з полікарбонату дешево і продавці про це знають. Недосвідчених дачників легко провести і щоб виграти в конкурентній боротьбі і продати свій товар вони використовують маркетингові прийоми, що вводять покупців в оману, що дозволяють знизити ціни до рівня демпінгових за рахунок якості.

Обман з полікарбонатом.
Більшість покупців не розбираються в сортах стільникового полікарбонату, найпопулярнішого укривного матеріалу для теплиць. Ви приходите в магазин або заходьте на сайт і вибираєте собі теплицю за зовнішнім виглядом, за розмірами і за ціною. На ціннику просто написано «теплиця така-то, ціна така-то».

Назва теплиці і заводу виробника каркаса є, а ось про технічні характеристики полікарбонату ні слова, хоча його вартість становить майже половину загальної ціни. Тому важливо перед покупкою теплиці цікавитись у виробника деталями.

Ви бачите, що одна і та ж теплиця у одного продавця коштує набагато дешевше, ніж у іншого і купуєте там, де дешевше. Проходить три роки, полікарбонат тріскається, взимку у відлигу вони наповнюються водою, замерзаючи, вода розширює тріщини. Кілька циклів і ваше покриття перетворюється в потерть.

Чому це сталось?

Ви купили теплицю з дешевим китайським полікарбонатом, призначеним для внутрішніх робіт, які не мають захист від ультрафіолету, полегшеним, тонким або не еластична, виготовленим з вторсировини і від цього таким стає особливо крихким на морозі.

Щоб продати, продавці часто не інформують покупця про справжню товщині листа стільникового полікарбонату, все пишуть або просто 4 мм (що в більшості випадків не відповідає дійсності) або придумують багато різних красивих назв типу: еко, лайт, standart, тепличний і т.д. , щоб приховати від вас товщину листа. Від товщини листа залежить вартість теплиці.
Ви бачили хоча б на одному сайті, щоб продавець чесно написав теплиця з полікарбонатом 3.5 мм або 3.7 мм?
Ні.
Що думає середній дачник прочитавши слово Еко, стандарт або тепличний, які асоціації виникають у більшості людей?
Еко — екологія, екологічно чистий матеріал, безпечний для здоров’я.
Стандарт — Гост, стандартний якісний матеріал.
Тепличний — виготовлений спеціально для теплиць.

Що ж насправді означають ці красиві слова?

Еко — економ, найтонший, близько 3 мм полікарбонат, вироблений з використанням вторинної сировини.

Що таке щільність?

0.6 кг означає, що 1 квадратний метр важить 600 грам, 0.7 — 700 грам, 0.8 — 800 грам.
Таким чином, лист полікарбонату розміром 2.1 на 6 метрів щільністю 0.8 важить 10 кг, лист щільністю 0.6 важить 7.5 кг. Як бачимо, тільки за рахунок економії на гранулах виробник знижує ціну на 25%, але для теплиць такий полікарбонат не годиться.

«Обман» в рекламі.

Чи не обдуриш, не продаси, так звучить народне прислів’я і, слідуючи їй, продавці всіляко розхвалюють свій товар. У рекламі використовуються такі прикметники як потужна, надійна, посилена, високоміцна, супер міцна і т.д.

Якщо слідом за цими красивими словами стоять правдиві цифри про максимальну снігового навантаження, яке витримує рекламоване виріб, і вони прописані в паспорті або гарантійному талоні, то все в порядку.
Але часто в паспорті написано зовсім інші цифри, ніж на сайтах.

Багато недобросовісні продавці приховують цю інформацію за словами типу «потужна і надійна» і самі придумують цифри максимально допустимого навантаження.
Купуючи теплицю, ви повинні знати, що в середньому, в залежності від вологості і щільності 1 куб снігу важить близько 300 кг. Старий, вологий, утрамбований сніг важить трохи більше.
Якщо за паспортом максимальне навантаження на теплицю 100 кг, значить, вона витримає без підпірок максимум 33 см. Снігу. Таку теплицю можна купувати, тільки якщо є можливість регулярно чистити з неї сніг.

Якщо за паспортом теплиця витримує до 250 кг, це відповідає шару снігу 75 см. Таку теплицю буває достатньо почистити тільки один або два рази за зиму.
Якщо максимальне навантаження від 300 кг, можна не чисть сніг жодного разу навіть в аномально сніжну зиму.

 

Купуючи теплицю в інтернеті або в магазині:

Обов’язково дізнайтеся, на яку снігове навантаження вона розрахована і коли привезуть, перевірте ці цифри в паспорті на парник. Якщо теплиця по паспорту витримує менше 250 кг на квадратний метр даху, то таку теплицю краще встановити біля свого будинку або в місці, де взимку є можливість прибирати сніг або будьте готові, що в таку сніжну зиму як зима 2012-13 року її розчавить. Якщо теплиця по паспорту витримує 300 кг і більше, то можете сміливо ставити її в садовому товаристві, де не буваєте до весни. Украінські теплиці з квадратної оцінкованої труби краще витримують снігові навантаження.

 

Источник: novateplica.com.ua Теплиці в Україні купити у виробника з дарунком.


Загрузка...