ТОП-5 найкращих промовідео про Львів

Цього року Львів святкує 761-річчя. З цієї нагоди ми пропонуємо вашій увазі ТОП-5 промовідео, які доводять, що Львів – найкраще місто.

Відео про «Вихідні у Львові за півціни»

Щороку у Львові проводять промоційну акцію «Вихідні у Львові за півціни». У цей час ресторани, готелі, магазини, салони краси, розважальні заклади міста надають своїм відвідувачам 50-ти відсоткову знижку.

Львів — з ним варто познайомитись.
Зйомки відео розпочалися з 20 серпня і тривали до 10 вересня 2011 року. До речі, Харків став першим містом у якому презентували відеоролик «Львів — з ним варто познайомитись» під час Днів Львова у Харкові.

Just Lviv It! — Львів — місто для закоханих.


«Подаруйте Львів своїм рідним».
Головні герої цього ролика — актори Національного академічного українського драматичного театру ім. Марії Заньковецької — народний артист України Януш Юхницький та заслужена артистка України Олександра Гуменецька.

Львівська різдвяна історія.

Новорічні та різдвяні свята ― це унікальний, ні на що не схожий, час у році, коли мешканці та гості міста поринають в атмосферу дива і дарують собі та своїм близьким незабутню казку. І відеоролик «Львівська різдвяна історія» – це ще раз доводить.

Львівська різдвяна історія» – це ще раз доводить.


Загрузка...