Стіллар знизив ціни на арматуру

За час наших пошуків ми зіткнулися з великою кількістю постачальників арматури і порівняли їх ціни на різних українських сайтах та разом із менеджером по закупівлі ми провели закупку арматури.

Серед всіх компаній особливе місце займає компанія «Стіллар», у якій ми переглядали ціни на арматуру, зокрема, якісну арматуру 10 мм., яка використовується в якості армуючого елемента при виробництві залізобетонних конструкцій і зведенні фундаменту.

Менеджер відзначив, що витрачається арматура швидко, потреби в цьому матеріалі виникають постійно, і саме тому вони шукали гідного продавця металопрокату, співпраця з яким незмінно буде приводити до позитивного результату.

На сайті ssc.org.ua ми знайшли відмінний вибір арматури різного діаметру. Нас відразу порадував той факт, що ціна залежить від величини замовлення, а при наших обсягах вартість матеріалів в «Стіллар» виявилася нижчою за ринкову. Плюсом потенційного постачальника стали також прийнятні умови закупівлі та доставка по Києву і Україні.

На сторінці http://www.ssc.org.ua/metal/armatura10mm.html ми знайшли саме ту арматуру, яка цікавила нас в той момент, і відразу зробили пробне замовлення. Навіть при першій співпраці стало зрозуміло: таке поняття, як репутація, для компанії «Стіллар» аж ніяк не порожній звук. Абсолютно всі свої зобов’язання постачальник виконав в повному обсязі: товар надійшов на наш склад точно в призначений час, при цьому вся арматура була упакована відповідно до попередньої домовленості.

За першим замовленням постало наступне, потім третє, і жодного разу за весь час нашого партнерства нам не довелося пред’являти до постачальника будь-які претензії. Всі відвантаження виробляються вчасно, завдяки чому терміни будівництва не порушилися, а наша робота не зупинялася. Доводилося нам користуватися і послугою відповідального зберігання металопрокату, яку надає «Стілар».

На сьогоднішній день ми готові відповідально заявити, що ця компанія є нашим єдиним постачальником металопрокату, і співпраця з нею влаштовує нас на всі 100%. Таким чином, ми сміливо можемо рекомендувати цього постачальника всім, хто зацікавлений в якісній арматурі, а також інших видах металопрокатних виробів.


Загрузка...