Робота за кордоном для українців: ризики та перспективи заробітку

За останніми статистичними даними, 41% опитаних українців мріють відправитися за кордон з метою заробітку. Нестабільна економічна ситуація, зростання цін на товари і послуги, а також відсутність робочих місць в маленьких містах і селах, штовхають наших співвітчизників до таких радикальних заходів.

Офіційне працевлаштування дає можливість безперешкодно знаходиться і працювати за кордоном. Будьте уважні, адже зв’язавшись з недобросовісними, фіктивними компаніями, ви можете втратити не тільки заробітку, але і документів, і перспектив подальшого працевлаштування, якщо вас депортують.

Працевлаштування за кордоном: затребувані спеціальності і сприятливі країни

У країнах Європейського союзу, наші фахівці цінуються високо, особливо це стосується: працівників IT та медичної сфер, які обслуговують спеціальностей і будівельної діяльності.

По данным агентства «Дубай Ворк»: «Много украинцев как парни так и девушки уже нашли легальную работу за рубежом. Работа за границей офицантами и барменами в Дубае, ОАЭ, Абу-Даби, Катаре, Бахрейне и в дгуих странах персидского залива»

Де знайти офіційну роботу за кордоном?

У потенційного працівника два варіанти пошуку робочого місця: самостійно; звернеться в спеціалізовані компанії.

Самостійний підбір вакансій і роботодавців загрожує наслідками. Не усвідомлюючи повної картини, ви можете зв’язатися з шахраями, компанія може виявитися фіктивною, а в підсумку ви не отримаєте бажаних грошей, або того гірше, можете бути депортовані з країни, з забороною подальшого в’їзду в Шенгенську зону.

Якщо, ви вирішили самостійно знайти роботу, тоді: звертайте увагу на необхідну дозвільну документацію; аналізуйте повноту наданої інформації про компанії, вакації, обов’язки працівника і відповідність ваших навичок вимогам роботодавця; ні в якому разі, не віддавайте оригінали своїх документів стороннім особам за кордоном.

Робота за кордоном для українців 2018 може бути і безпечною, якщо ви звернетеся до профільних компанії для пошуку роботи.

Переваги співпраці з посередниками: досвідчені фахівці допомагають в отриманні робочої візи і дозволу на роботу; юридична підтримка і законне працевлаштування; агентства оперують всією інформацією про роботодавця і на 100% впевнені в його сумлінності та порядності; вам підшукують роботу виходячи з ваших професійних навичок або їх відсутності, таким чином, ви не потрапите до аферистів, які обіцяють «золоті гори», але і не продешевіть в іншому випадку; компанії надають юридичну підтримку працівникам, навіть коли ті перебувають на території іншої країни.

Джерело: Dubaiwork.com.ua


Загрузка...